آموزش آنلاین استراتژی اسکلپ انس طلا

skalp selene

سیگنال رایگان اونس طلا

طلا

حساب آزمایشی دمو فارکس معایب و محاسن استفاده از ان چیست؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
 

زمانی که فردی تازه به بازار فارکس وارد میشود، چندان با روندهای بازار فارکس آشنا نیست. و اگر بخواهد با پول واقعی خود دست به معامله کردن بپردازد ممکن است ضرر زیادی ببیند. یادتان باشد که بازار فارکس جذاب است اما در عین حال خطرناک نیز هست. چون در حساب آزمایشی دمو افراد با پول واقعی خود ترید نمی کنند. و در واقع با پول مجازی دست به ترید کردن می زنند. شرایط کاملاً با شرایط حساب واقعی یکسان است. اما تنها چیزی که اهمیت دارد این است که شما نه پولی از دست می دهید. و نه پولی بدست خواهید .آورد

حساب آزمایشی دمو چه فوایدی برای افراد مبتدی دارد؟

در این حساب، شما پولی واریز نمی کنید. و با پول مجازی یا غیر واقعی به معامله و ترید کردن در فارکس دست می زنید. تا تجربه تان بالا برود.. یکی از دلایلی که اهمیت حساب دموی فارکس را نشان می دهد، تجربه کسب کردن است. حساب معاملاتی آزمایشی مانند یک آزمایشگاه می‌باشد. شما به واسطه اندیکاتورها و شاخص‌های مختلف می‌توانید استراتژی خودتان را بسنجید. آموزش هایی که می بینید را در بازار فارکس پیاده کنید و از ضرر کردن هم هیچ ترسی نداشته باشید. در واقع مهم ترین مزیت حساب دمو در این است که اشخاص هیچ ضرری نخواهند دید. چون اصلاً با پول واقعی در حال معامله کردن نیستند بلکه این پول مجازی و غیر واقعی است. که صرف معامله افراد می شود

با چند ماه استفاده از حساب دمو و ترید کردن کافی، یک فرد مبتدی می تواند. به خوبی با انواع جفت ارزها آشنا شود. انواع دارایی هایی که در فارکس معامله می شود را بشناسد و نوسانات بازار فارکس را مشاهده کند.  همه .این ها باعث خواهد شد. تا تجربه یک تریدر بالا .برود و باعث شود که بتواند بهتر معامله کند

چه زمانی میتوان با خیال راحت وارد بازار فارکس شد؟

با این وجود، مهم نیست که چقدر استراتژی شما نتایج خوبی داشته باشد. باید همیشه به خاطر داشته باشید که تجارت با یک حساب آزمایشی بسیار متفاوت از تجارت واقعی پول است. این بدان معناست که حتی اگر هنگام تمرین به موفقیت برسید. این اطمینان حاصل نمیشود که پس از جابجایی به یک حساب زنده سود کسب کنید. معامله گران حرفه ای در این مورد اتفاق نظر دارند. که اگر نمیتوانید با پول نمایشی موفق باشید. مطمئناً در صحنه واقعی موفق نخواهید شد.

زمانی که خیال یک تریدر از بابت ضرر نکردن با پول مجازی در بازار بزرگ و پرنوسان فارکس راحت باشد. دیگر با خیال راحت می تواند آموزش هایی که درباره فارکس می بیند را به راحتی امتحان و پیاده کند. تریدر می تواند انواع استراتژی ها را روی جفت ارزهای مختلف امتحان کند. از انواع اهرم ها استفاده کند، چگونگی تعیین کردن حد ضرر را امتحان کند. کار کردن با انواع نرم افزارهای معاملاتی را یاد بگیرد. که مهم ترین آنها متاتریدر است. و خلاصه مسیر یادگیری خود را از طریق حساب دموی فارکس سپری کند. و این برای افراد مبتدی فرصت مناسبی است. تا نوسانات بازار فارکس را مشاهده کنند و ترسشان از این بازار بریزد..

حساب دموی فارکس برای آنهایی که می خواهند وارد بازار پرنوسان فارکس شوند اهمیت زیادی دارد. و با این حساب، اشخاص می توانند خود را برای سود و ضرر واقعی در فارکس آماده کنند.

نبودن ریسک در حساب آزمایشی دمو چه فوایدی می‌تواند داشته باشد؟

حساب آزمایشی دمو برای افراد مبتدی هنوز با ریسک بازار آشنا نشده‌اند و نمی‌دانند که دقیقا از دست دادن پول چه حسی دارد. و یا این که چگونه باید با طمع خودشان مقابله کنند. وقتی با حساب معاملاتی آزمایشی کار خود را شروع می‌کنند بعدها که وارد بازار می‌شوند دچار مشکلات عمده‌ای می‌شوند. اما نبود ریسک مالی و از دست دادن سرمایه در حساب معاملاتی آزمایشی برای حرفه‌ای‌ها یک مزیت خوب محسوب می‌شود. حرفه‌ای‌ها می‌توانند بدون در نظر گرفتن ریسک دست به معاملات مختلف بزنند. از این رو می‌توانند نقاط قوت و ضعف خودشان را شناسایی کنند. توجه داشته باشید که حرفه‌ای‌های بازار و کسانی که چند وقتی است. در بازار حضور دارند به‌خوبی با ریسک بازار و تمایلات درونی خودشان آشنایی دارند. و با آن به راحتی کنار می‌آیند. از این رو می‌توان گفت که حساب معاملاتی آزمایشی برای حرفه‌ای‌های بازار بسیار کارامد هست..

اگر می خواهید تا در بازار فارکس فعالیت  کنید. اولین قدم شما باید باز کردن یک حساب دموی فارکس و سپس .آموزش دیدن صحیح باشد..

با این وجود، مهم نیست که چقدر استراتژی شما نتایج خوبی داشته باشد. باید همیشه به خاطر داشته باشید که تجارت با یک حساب آزمایشی بسیار متفاوت از تجارت واقعی پول است. این بدان معناست که حتی اگر هنگام تمرین به موفقیت برسید. این اطمینان حاصل نمیشود که پس از جابجایی به یک حساب زنده سود کسب کنید. با این وجود، معامله گران حرفه ای در این مورد اتفاق نظر دارند. که اگر نمیتوانید با پول نمایشی موفق باشید، مطمئناً در صحنه واقعی موفق نخواهید شد.

معایب استفاده طولانی مدت افراد مبتدی از حساب آزمایشی دمو

افراد زیادی را می‌شناسیم که در حساب آزمایشی (حتی برای دوره‌ی طولانی) موفق، عمل کرده‌اند. اما وقتِ انجام معاملات واقعی که رسیده، سرمایه خود را به باد فنا داده‌اند. چه چیزی باعث می‌شود در حساب آزمایشی دمو عملکرد خوبی داشته باشیم. اما در خرید و فروش با پولِ واقعی‌مان دقیقاً معکوس عمل کنیم؟ اگر تازه‌ کار هستید نباید به احساس خود در این حساب آزمایشی اعتماد کنید.

تجربهٔ معاملات موفق و کسب سودهای شیرین در حساب آزمایشی، هرگز نتایج آتی را تضمین نخواهد کرد. از آن بدتر کسب سود در حساب آزمایشی نسبت به سودهای واقعی، از زمین تا آسمان فرق دارد.

اما گاهی حساب‌های آزمایشی طوری به ما غرور کاذب القا می‌کنند. که به‌راحتی می‌توانیم برای نابود کردن سرمایه‌ی واقعی خود کمر ببندیم.

معامله‌گری به سطح بالایی از مسئولیت ‌پذیری نیاز دارد. این ما هستیم که باید مسئولیت و عواقب ناشی از معاملات خود را بپذیریم. افراد مبتدی از حساب آزمایشی صرفاً برای آشنایی با روندهای بازار فارکس استفاده کنید.

 

آموزش رایگان و گام به گام پرایس اکشن              قسمت اول ادامه مطلب

        بازار فیوچر و ویژگی های فوق العاده جذاب این بازار مالی     ادامه مطلب

گرگ وال استریت چیست؟                                       ادامه مطلب

forex OPAL

Selenefx

نماینده بروکر fxopal

جدیدترین مطالب

11 اسفند 1399

Search