کتابخانه

کتابخانه

برای موفقیت بیشتر در بازارهای مالی از جمله فارکس هر روز میبایست دانش و آگاهی خود را افزایش دهیم.

بهترین راه برای بدست آوردن دانش خواندن کتاب است.  کتاب‌های  بسیار زیادی در این زمینه نگاشته شده ولی خواندن تمام این کتاب‌ها اگر نگوییم غیرممکن، حداقل بسیار سخت است.

در اینجا بعضی از کتاب های مفید را معرفی خواهیم کرد. 

بهترین کتاب های آموزش تحلیل تکنیکال

بهترین کتاب های آموزش تحلیل تکنیکال

کتاب‌های زیادی در زمینه تحلیل تکنیکال نوشته شده است که موضوعاتی مثل الگوهای نموداری، روانشناسی و همچنین طراحی سیستم معاملاتی را مورد بحث قرار می‌دهند. درست است که بسیاری از این کتاب‌ها اطلاعات منسوخ شده و نامربوط به معامله گری را مورد بحث قرار می‌دهند، اما می توان شاهکارهایی را در مورد هنر معامله گری پیدا کرد که هیچ وقت قدیمی نمی‌شوند.

 در ادامه لیست این کتاب‌ها را برای شما قرار می‌دهیم و برای توضیحات بیشتر و لیست این کتاب‌ها

بهترین کتاب های آموزش تحلیل فاندامنتال

بهترین کتاب های آموزش تحلیل فاندامنتال

در این قسمت با بهترین کتاب‌های حوزه تحلیل بنیادی بازار فارکس که باید مطالعه کنید آشنا خواهید شد؛ معامله در بازار فارکس آنقدر که به نظر می‌رسد ساده نیست. این بازار تحت تاثیر عوامل بسیار زیادی مانند شاخص‌های اقتصادی نظیر تولید ناخالص داخلی، نرخ تورم، نرخ بهره و بسیاری عوامل دیگر است و معامله در این بازار نیاز به نظم و انضباط، تعهد، استقامت ذهنی و دانش کامل در زمینه‌های مختلف است.

بهترین کتابهای روانشناسی معامله گری

بهترین کتاب‌های روانشناسی معامله گری 

 معامله‌گران سودآور برای ورود و خروج با سیستم معاملاتی صبور هستند. تمرکز آنها بر روی آنچه که واقعا کارایی دارد می‌باشد، نه نظرات شخصی یا پی‌شگویی‌ها. معامله‌گران با مدل ذهنی صحیح نگران معاملات از دست رفته نیستند و در هنگام برنده شدن به خود نمی‌بالند و در هنگام باخت افسرده نمی‌شوند. آنها هرگز بیش از اندازه مغرور نمی‌شوند و در مواقع نیاز اشتباه خود را پذیرفته و از موقعیت معاملاتی خود خارج می‌شوند.

 

بهترین کتابهای آموزش معاملهگری روزانه فارکس

 

بهترین کتاب‌های آموزش معامله‌گری روزانه فارکس

 معامله‌گری روزانه یک سبک معامله‌گری با سرعت بالا است که در طی آن معامله‌گر، یک معامله را در یک روز باز می‌کند و پیش از بسته‌شدن بازار در همان روز از آن معامله خارج می‌شود. معامله‌گران روزانه سعی می‌کنند با استفاده از نوسانات جزئی بازار در طی یک روز سود کسب کنند. این معامله‌گران از ریسک‌های شبانه در امان هستند و هر روز با باز شدن دوباره بازار به دنبال معاملات تازه هستند.

 بهترین کتاب ها معاملات الگوریتمی در بازارهای مالی

بهترین کتاب ها درباره معاملات الگوریتمی در بازارهای مالی

الگوریتم، قدم‌های لازم برای به نتیجه رساندن یک فرایند یا مجموعه‌ای از قوانین به منظور محاسبه یک راه‌حل برای یک مسئله یا یک هدف است. معمولاً الگوریتم‌ها با استفاده از کامپیوتر نوشته می‌شوند. معامله‌ گری الگوریتمی یک روش تعریف‌شده و مشخص است که معمولاً با استفاده از دستورات معاملاتی خودکار و از پیش برنامه‌ریزی شده، ورود و خروج از معامله را انجام می‌دهد.

 

Date

03 بهمن 1393

Categories

کتابخانه

درباره ما

مشاوره و راهنمایی

تلگرام

https://t.me/selenefx90

https://t.me/mary0342

جدیدترین مطالب

14 اسفند 1400